Tisk
PDF

OSOBNÍ STYLING - MÓDNÍ KOUČINK

Napsal uživatel Sindy Katayama.

Osobní módní koučink/styling není jen pro milovnice módy, dokonce není jen pro ženy! 

Muži i ženy všech věkových kategorií využívají služeb stylistů na celém světě. Současná sociální a ekonomická situace klade na lidi a jijich vzhled jiné nároky.

PRVNÍ DOJEM JE DŮLEŽITÝ 

Budete-li vypadat profesionálně, spíš dostanete práci, kterou chcete!

Budete-li přitažliví, spíš zaujmete osobu, kterou zaujmout chcete!

Budete se cítit lépe!

Vaše oblečení podtrhne vaše přednosti, místo aby ukázalo to, co chcete schovat!

Módní koučink, nebo styling je v současné době stále populárnější a to nejen u žen. Už staré pořekadlo říká, že 

" ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA"

A dnes to platí víc než kdy dříve. Mnoho lidí důležitost vlastního image podceňuje. Image je velmi důležitá nejen pro Váš byznys. ale také pro vaši psychickou pohodu.

To jak vypadáme, má totiž velký vliv na to, jak se cítíme. To jak se cítíme má zase vliv na to, jak se chováme a to má zásadní vliv na to, jak vypadá náš život.

Nemusíte tomu věřit, stačí když to vyzkoušíte. Všimli jste si jak se změní vaše chování, když se z tenisek a riflí převléknete do kostýmku a lodiček, nebo mokasín a obleku?

Necítíte a nechováte se snad úplně jinak? Myslíte, že by se Váš život změnil, kdybyste se tak chovali pořád? Myslíte, že byste do svého života začali přitahovat jiné lidi? Více pracovních nabídek? Tak to si myslíte správně. 

Pokud Vám to došlo a chcete s tím něco udělat, rádi Vám pomůžeme. 

PRO KOHO JE OSOBNÍ STYLING VHODNÝ?

 

  • pro každého, komu není lhostejné jak vypadá a komu na sobě záleží
  • pro každého, kdo chce zažít osobní proměnu
  • pro ženy po mateřské dovolené, rozvodu a jiné životní změně
  • pro každého, kdo chce už navždy ušetřit za nesmyslné nákupy
  • pro každého kdo chce mít svůj styl bez ohledu na módní trendy
  • PRO KAŽDÉHO!  

 

Sindy, váš módní kouč. Stejná žena....Sindy jako učitelka, Sindy ve všední den, uprostřed detail hry s perlami... T

Více fotek mého vlastního stylu najdete zde 

CO VŠECHNO VÁS ČEKÁ?

TVORBA A ÚPRAVA ŠATNÍKU

Většina z nás toho má v šatníku víc než je potřeba a i tak často končí povzdechem "NEMÁM CO NA SEBE"!

Proto je potřeba průběžně kontrolovat šatník. Je důležité znát jeho součásti a vyznat se v nich. To vám umožní lépe vytvořit vhodné modely a také tím předejdete zbytečné potřebě nakupovat nové a nové věci, které už možná stejně někde na dně skříně máte.

Tvorba šatníku:

Odehrává se přímo u Vás doma. Projdeme celý Váš šatník, vybereme to, co je v něm k použití. Potom Vám pomůžeme vytvořit modely, které budou odpovídat vašemu ladění. Naučím Vás co se může a nemůže kombinovat, jak rychle změnit odpolední model na večerní, co Vám v šatníku chybí a co zase přebývá. Všechno nafotíme abyste měl/a inspiraci na později.

Většinou jen 20% šatníku je použitelný!

 Pokud budete chtít, můžeme se věnovat i líčení a úpravě vlasů.

Připravte se na to:

Dámy:

Během našeho módního řádění je dobré mít klid, dejte děti k babičce a manžela pošlete třeba na pivo, až se vrátí a nepozná vlastní ženu, bude mít asi tak jako tak pocit, že je pod vlivem...

Rovnou odložte stranou věci, které Vám nejsou. Budeme potřebovat všechny vaše pásky, kabelky, bižuterii a boty.

Pánové:

 Vy si naopak raději manželku či partnerku přizvěte, aby si nedělala starost, co že to v té ložnici s tou "ženskou" děláte. Obvykle se vše odehrává právě v ložnici, jednak tam jsou obvykle šatní skříně a za druhé je tam dost místa celý šatník rozložit.

Ve vašem přídadě odpadá líčení a bižuterie, nebo alespoň to bude v menším množství. Boty a kabely platí i pro Vás! 

FOCENÍ VAŠÍ PROMĚNY

Každý model, který spolu vytvoříme vám vyvotím, obvykle do vašeho mobilu. Nejde o umělecké zpracování, jde nám o to, abyste mohla kdykoli nevíte co na sebe mrknout do své " MÓDNÍ DATABÁZE" a ihned se inspirovat. Po celém dnu se stylistou budete znát základy toho co je a není správně, jak oblékat vaši postavu apod. Ale než vám to přejde úplně do krve, je dobré mít o co se opřít :D 

SPOLEČNÉ NÁKUPY (eventuelně) 

Pokud je potřeba něco dokoupit, vypravíme se spolu do obchodů. Většinou už máme představu kam vás vzít na základě vašich potřeb i finančních možností a dokoupíme co je potřeba.  

Spousta lidí je nervózních když má jít nakupovat. Je tolik možností, že je někdy těžké najít tu jednu správnou, rozhodnout se, neutratit víc, než je nutné a nekupovat věci, které nakonec ani nepotřebujeme.

Některé prodavačky jsou navíc nepříjemné, nebo vás doslova dotlačí do koupě něčeho, čeho pak litujete.

Stylista vám pomůže tohle vše zvládnout. 

JAK TO MŮŽE DOPADNOUT?

Hanka se na nás obrátila s tím, že by se ráda naučila jak se oblékat. Tento styling probíhal přímo v našem obchodě módní kouč. Hanka měla badget v hodnotě OSOBNÍHO STYLINGU (5000KČ) A PROTOŽE NAKOUPILA U NÁS, MĚLA STYLING ZDARMA!

Protože jsme uznaly, že Hanka potřebuje i zásah kadeřnice, malinkko jsme ji nechaly upravit i vlasy, a naučily, jak se líčit. 

Foto před naším zásahem

  

Foto po našem zásahu

Co nám napsala paní Hanka:

Ahoj Sindy,
asi Ti s tím už lezu na nervy, ale nové oblečení je super!!!!!! Lebedím si v něm a jsem v něm v lehké euforii.
Trénuju líčení, make-up, pudr, stíny dle Tvého doporučení, nejde mi rtěnka - tam si nejsem jistá v lince, ani jsem netrefila správnou barvu. Kamarádky mi pochválily líčení, že jsem udělala velký pokrok. Ohledně oblečení jim došly slova. Tohle nečekaly, vypadá to, že přijedou do obchůdku.Máma se stále chodí dívat na oblečení, vše stále chválí, chválí a chválí, kamarádka říká, no se divíš, konečně se tebou může pyšnit.Prosím Tě, napiš mi, zda ta tvářenka, kterou jsme zkoušeli, je taky z max-faktoru a pokud je tam více barev, tak jakou barvu jsme zkoušeli, ať v tom nemusím tápat.rosím Tě, napiš, pokud bych Ti lezla na nervy s tím, že ti furt o tom oblečení píšu a něco k tomu chci. 

Hanka v euforii

Ahoj Sindy,
včera dorazila Adélka (dcera), byla překvapená z oblečení, pořád se usmívala, říkala "hustý", sahala na oblečení, na mě (asi jestli jsem to pořád já), dále říkala "ty jsi štíhlejší a mladší, máš nejvíc 35", samozřejmě chce taky dojet (no nejdřív dojede manžel). Na dnešek se jí zdál sen, že jsem jí všechno to krásné oblečení dala a že v tom teda mohla chodit a že to bylo báječné.
Karolínce se nejvíce líbí ten kousek s růžovými výšivkami, chodí si do skříně na něj sahat. Máma se na všechno přišla podívat ještě jednou - stále nadšená. Filip nadšený - svítily mu oči "mami, ty to ho máš, jo Praha, tam jsou jiné možnosti". Manžel mě zvýšeně hlídá - kam jdu a kdy přijdu - to ho určitě zase přejde.
Sindy jsem šťastná, že všechny ty kousky mám. A že ses mi tak věnovala a vydržela to se mnou, bylo to rychlé a efektivní a příjemné.

Zatím ahoj Hanka 

A PAK TO SHRNULA TAKTO:

Styling se Sindy je skvělý zážitek. Doporučuji styling se Sindy a návštěvu ateliéru „Módní kouč“

- změna mého šatníku proběhla efektivně, pod dozorem Sindy jsem nakoupila to, co opravdu potřebuji, navíc vše odpovídá módním trendům a mé postavě

- změna mého šatníku proběhla nesmírně rychle, čas nakupování podstatně zkrátily informace, které Sindy o módě a jednotlivých obchodech má, její schopnost vidět a její schopnost dát všechno, co ví a vidí, dohromady

- změna mého šatníku proběhla v duchu filozofie „potřebné nakoupit a zbytečně neutratit“

Líbilo se mi, že Sindy v obchodech šetřila mé síly. V obchodě mě usadila na židličku (jejímu tempu v obchodě bych stejně nestačila), obchod proběhla, pokud tam bylo něco pro mě vhodného, tak mi to přinesla na vyzkoušení, buď mi to sedělo, tak hned k pokladně, nebo mi to nesedělo, tak hned dál, sednout si zase někam jinam.

Konečné stylování a nakupování mě čekalo u Sindy v ateliéru „Módní kouč“. Byla jsem příjemně překvapena klidem prostoru, ruch z ulice sem nedoléhal, snad i čas běžel podle mých potřeb. Módní kousky v ateliéru jsou nadčasové, atraktivní, jiné než v běžných obchodech, materiály příjemné a možnosti kombinací nekonečné. Sindy a její personál se staraly a staraly tak dlouho, až moje postava dostala ten pravý nový styl.

Někdy na začátku naší práce Sindy řekla, co budeme v oblečení schovávat a co budeme v oblečení ukazovat. Nakonec mě Sindy oblékla tak, že jsem zapomněla, co mám schovávat.

Styling se Sindy je skvělý zážitek, v létě si tento zážitek určitě zopakuji.

Ing. Hana Kolářová 

 

Reference některých dalších klientů:

Módní koučink mi ukázal nové kombinace v mém stavajícím pracovním šatníku a podpora při nákupu nových věcí mi umožňuje oblékat se stylověji ve volném čase. V milé společnosti Zdeny Katayamové jsem zjistil, že rozhodování o tom, co na sebe, nemusí být stres, ale zajímavá hra. Děkuji, byla to dobrá strategická investice.


Ing. Lubomír Straka, MBA, vedoucí oddělení strategického plánování, Řízení letového provozu ČR, s. p., Jeneč

Na státní večeři rozhodně nechodím každý den. Byla jsem trochu nesvá, protože jsem nevěděla, jaké oblečení by bylo nejvhodnější a jaké doplňky pak k němu zvolit. Velmi jsem proto ocenila, že mi Sindy pomohla s výběrem elegantního oděvu a navíc mi zapůjčila vhodnou kabelku. I díky Sindy jsem se na Pražském hradě při představování Václavu Klausovi a chorvatskému prezidentovi Ivu Josipovići cítila sebejistě.

Ing. Věra Štěpánková, MBA, vedoucí organizační složky, Belupo léky a kosmetika, s.r.o. – organizační složka

 

Den strávený společně se Sindy jakožto "Image koučkou" byl pro mě dnem kdy jsem otevřel oči co se týče módy, oblékání a pozitivně mě to poznamenalo na zbytek života. Sindy je skutečná profesionálka, jenž mi napřed ukázala jaké neuvěřitelné kombinace se dají vytvořit ze šatníku u mě doma, o kterých jsem ani netušil. Následně mi velmi pomohla s výběrem nových doplňků mého šatníku na základě její předchozí pečlivé přípravy ve vybraných obchodech. Než jsem ji potkal, tak jsem žil v oblasti oblékání ve značné nevědomosti a zpětně nechápu jak je možné, že to co vidím teď na ostatních a sobě jsem doposud neviděl. Přesto jsem na začátku cesty k lepší image a těším se na další spolupráci a podněty z její strany a to nejen v oblasti oblékání ale i osobního rozvoje.  

Marek V. 

Dobrý den Sindy, chci Vás moc pozdravit. Říci Vám že na Vás myslím téměř každý den a to v dobrém - vždycky když se mám oblékat nebo když vidím na ulici na lidech různé krásné i špatné věci co mají oblečené. Společný den mi velmi pomohl a do teď z něj čerpán.... získal jsem mnoho pochval na svatbě a čím dál více pochval ze strany opačného pohlaví a to je z velké části díky Vám :-))Nicméně pořád cítím, že jsem na začátku cesty a rád bych pokračoval bude-li to možné-že bychom vytvořili další fashion day.

Petr Š. 

 

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?   

Cena osobního módního stylingu se Sindy Katayama je 5000 Kč. V ceně je vše výše popsané. 

Časový harmonogram

10,30 - dle potřeby, někdy jsme ještě ve 21 v obchoďáku...

V ceně není taxi doprava do vašeho bydliště a zpět. Můžete využít možnost vlatní dopravy. 

Osobní módní styling probíhá obvykle přímo u vás doma a dále většinou pokračuje v obchodech a nákupních centrech. Pokud ovšem chcete přivézt svůj šatník k nám, můžete. Už jsme pracovaly i tímto způsobem. 

Ceny platí pro oblast Prahy a Středních čech.

Ostatní oblasti dle dohody. 

Storno podmínky 

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši. 

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte. 

 

ZAČNĚTE SVOU ZMĚNU, OBJEDNEJTE SE HNED

 

NEMŮŽETE SI TO DOVOLIT?

Pak pro vás máme náhradní variantu. Můžete se sami naučit, jak se hezky oblékat, co vám sluší a co ne. Co a jak s čím kombinovat atd. v našem kurzu:

 

Staráme se i o vaše zdraví a osobní rozvoj