Tisk
PDF

Základy módního stylingu - KURZ

Napsal uživatel Sindy Katayama.

 

Certifikovaný kurz 

Cíl kurzu

Cílem kurzu je prakticky vás naučit jak vytvořit osobní styl pro vás nebo vaše klienty, jak správně oblékat základní typy postav a jak vytvořit funkční a efektivní šatník abyste měly co na sebe...

CHCETE BÝT STYLISTKA? 

DĚLAT PROMĚNY, OSOBNÍ STYLING NEBO NÁKUPY S KLIENTY?

NASTARTUJTE SVOU NOVOU KARIÉRU!  

JSTE PO MATEŘSKÉ? PO ROZVODU?
PRÁVĚ JSTE SE ROZEŠLA/SEŠLA? MĚNÍTE PRÁCI?
IDEÁLNÍ DOBA PŘIJÍT NA NÁŠ KURZ A ZMĚNIT I SEBE! 

ZAŽIJTE S NÁMI MÓDNÍ PROMĚNU!  

Pro koho je kurz určen


Pro ženy bez ohledu na vzhled a velikost, které si nejsou lhostejné. 

Pro každou dívku a ženu, která chce mít dobrý styl. 

Pro každou dívku a ženu, kterou zajímá móda.

Pro každou dívku a ženu, která už svůj styl má a chce se naučit víc. 

Pro ty, kdo chtějí pracovat profesionálně s klienty jako stylista, dělat proměny apod. je tento kurz ideální základ.

Pro majitele obchodů s oděvy. 

Pro asistentky prodeje a vizuálky.

Pro ty, kdo absolvovali teoretické kurzy stylingu a chtějí ho zažít naživo v praxi.  

 Každá žena může mít svůj styl a vypadat dobře!  

Co se naučíte?

Jak oblékat základní typy postav 

 Které oblečení vám "pomáhá" a které škodí

 Jak věci kombinovat

 Jak "vrstvit"

 Základní módní pravidla a módní tabu

 Jak se oblékat na speciální příležitosti

 Důležitost doplňků a jak je používat

KURZ JE ZAMĚŘENÝ HLAVNĚ NA PRAKTICKÉ VYUŽITÍ V PRAXI.

Veškerou teorii s vámi ihned převedeme do praxe. Kurzy probíhají přímo v našich obchodech a vše budete prakticky zkoušet přímo na místě ať už na figurínách, na sobě i vzájemně na sobě. 

Takže trocha teorie a hodně praxe. 

Vy i vaši klienti se oblékáte do šatů ne do teorie! 

V rámci kurzu budete moci vše prakticky vyzkoušet přímo  a pokud by vás nějaký model zaujal,můžete si ho zakoupit přímo na místě se speciální slevou 20%.

Účastnice kurzu mají také možnost využít ostatních služeb našich stylistů za speciální ceny. 

 

PODÍVEJTE SE NA NĚKTERÉ FOTKY Z KURZU ZDE 

Reference na kurz

Váš kurz módy a stylu, nám ukázal nové možnosti,jak se dobře a vkusně oblékat,jak vykouzlit štíhlejší postavu módními triky,i když právě nejste modelka. I z obyčejného saka nebo svetru se dá vykouzlit super outfit .Krásy není nikdy dost!! Super zkušenost! 

Andrea a Veronika- vlasové stylistky 3D střihů

Ahoj Sindy a Natálko,Škola módy a stylu byla přesně to co jsem potřebovala. Jelikož řeším odpoutání od výchovy dětí, kdy už jsou trochu samostatnější a já jsem si dovolila malinko myslet zase na sebe a neřešit jen děti a vše kolem nich. Nový šatník a jarní období je dobrý začátek. Do této doby jsem se oblékala co nejpraktičtěji a nejpohodlněji tj. triko a džíny….
Vaše rady, nápady a zkušenosti jsem si vzala k srdci. Pokud jdu nakupovat už koukám na oblečení trochu jinak a více hledám. Neberu první věc co mi padne do oka. (což jsem dříve dělala). Zkouším, zkouším a zkouším…..
Minulý týden jsem pozvala manžela na rande, koupila lístky na fajn divadlo, oblékla oranžové pouzdrovky od Vás, dokoupila boty na podpatku, trenčkot slonové kosti, novou kabelku, korálky, doladila detaily a po 15 letech manželství jsem překvapila nejen manžela, ale i sebe J. A to je teprve začátek…. J
Pokud by škola módy byla o jedno setkání delší uvítala bych rady přímo šité na míru, jaký styl a se hodí k jakému typu člověka. Každý tak nějak ví v jakém oblečení se cítí fajn a vypadá dobře, ale pár triků udělá zázraky, to víte nejlépe.
Ještě jednou Vám moc děkuji, jsem ráda, že jsem si to dopřála, poznala fajn lidi a doufám, že se ještě setkáme.
S přáním hezkých dnů
Jana
P.S. posílám odkazy na všechny strany

 


Se Sindy jsem se potkala ve chvíli, kdy jsem řešila zcela něco jiného než módu. Přihlásila jsem do jejího kursu pro terapeuty energetické psychologie. Když jsem při pročítání stránek našla její „Školu módy“ lákalo mne přihlásit se a něco se sebou udělat… Bylo moc zajímavé dovědět se zajímavé tipy a triky, co s čím kombinovat, jak zakrýt určité nedostatky postavy, jak sladit barvy i materiály a mnoho dalšího. Sindy + Natálka se skvěle doplňují. Během kursu jsem si pořídila několik hezkých kousků do svého šatníků a už se těším, až najdu čas opět se u Sindy a Natálky zastavit. Obě módě rozumí a skvěle se doplňují. Nejvíce oceňuji jejich nadšení a chuť poradit.  

J.V.

Milá Sindy a Natálko,

velmi děkuji za příjemný čas strávený ve Vašem obchůdku. Bylo to pro mě velmi inspirující. Díky možnosti vyzkoušet si různé styly oblékání teď vím, v čem se cítím dobře, a jak a co nakupovat. Nakupování oblečení pro mě přestalo být stresující. Dřív jsem tak bloumala po obchodech a nevěděla přesně jestli bych to nebo ono nosila a s čím a koupila jsem si samozřejmě i spoustu oblečení, které pak viselo ve skříni. Teď přijdu do obchodu a už na mě svítí přesně to, co se ke mně hodí. Nevěřila bych, že se to dá naučit za jeden den. Díky Vašim radám a trikům, které jste mě naučily, dokážu jednoduše vytvořit outfit, ve kterém se cítím spokojená sama se sebou a to je skvělý pocit. Doporučuji školu módy a stylu každé ženě. Moc se těším, až do Vašeho obchůdku zase přijedu.

Jana

Reference na náš osobní styling


Módní koučink mi ukázal nové kombinace v mém stavajícím pracovním šatníku a podpora při nákupu nových věcí mi umožňuje oblékat se stylověji ve volném čase. V milé společnosti Zdeny Katayamové jsem zjistil, že rozhodování o tom, co na sebe, nemusí být stres, ale zajímavá hra. Děkuji, byla to dobrá strategická investice.
Ing. Lubomír Straka, MBA, vedoucí oddělení strategického plánování, Řízení letového provozu ČR, s. p., Jeneč
Na státní večeři rozhodně nechodím každý den. Byla jsem trochu nesvá, protože jsem nevěděla, jaké oblečení by bylo nejvhodnější a jaké doplňky pak k němu zvolit. Velmi jsem proto ocenila, že mi Sindy pomohla s výběrem elegantního oděvu a navíc mi zapůjčila vhodnou kabelku. I díky Sindy jsem se na Pražském hradě při představování Václavu Klausovi a chorvatskému prezidentovi Ivu Josipovići cítila sebejistě.
Ing. Věra Štěpánková, MBA, vedoucí organizační složky, Belupo léky a kosmetika, s.r.o. – organizační složka

 

Den strávený společně se Sindy jakožto "Image koučkou" byl pro mě dnem kdy jsem otevřel oči co se týče módy, oblékání a pozitivně mě to poznamenalo na zbytek života. Sindy je skutečná profesionálka, jenž mi napřed ukázala jaké neuvěřitelné kombinace se dají vytvořit ze šatníku u mě doma, o kterých jsem ani netušil. Následně mi velmi pomohla s výběrem nových doplňků mého šatníku na základě její předchozí pečlivé přípravy ve vybraných obchodech. Než jsem ji potkal, tak jsem žil v oblasti oblékání ve značné nevědomosti a zpětně nechápu jak je možné, že to co vidím teď na ostatních a sobě jsem doposud neviděl. Přesto jsem na začátku cesty k lepší image a těším se na další spolupráci a podněty z její strany a to nejen v oblasti oblékání ale i osobního rozvoje.  

Marek V. 

Dobrý den Sindy, chci Vás moc pozdravit. Říci Vám že na Vás myslím téměř každý den a to v dobrém - vždycky když se mám oblékat nebo když vidím na ulici na lidech různé krásné i špatné věci co mají oblečené. Společný den mi velmi pomohl a do teď z něj čerpán.... získal jsem mnoho pochval na svatbě a čím dál více pochval ze strany opačného pohlaví a to je z velké části díky Vám :-))Nicméně pořád cítím, že jsem na začátku cesty a rád bych pokračoval bude-li to možné-že bychom vytvořili další fashion day.

Petr Š. 

KDY

7-8.3. 2015 OBSAZENO

další kurz připravujeme 

Harmonogram kurzu:

2 dny vždy 10-13 14-17

KDE

Alternativní second hand ateliér MÓDNÍ KOUČ, Revoluční 20, Praha 1

CENA

2400 KČ + 21% DPH PLATBA V HOVOSTI NA MÍSTĚ

Cena obsahuje manuál.  

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

POKUD JSTE VŠE ČETLI, ZVÁŽILI A SOUHLASÍTE, ZDE JE VAŠE

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

POČET MÍST JE LIMITOVANÝ NA 10 

 

Závazná přihláška na kurz základy módního stylingu

Prosím vyplňte CELÉ JMÉNO, KTERÉ BUDE NA VAŠEM CERTIFIKÁTU A EMAIL
captcha
Děkujeme, těšíme se na vás.

Staráme se i o vaše zdraví a osobní rozvoj